Krovinių draudimas

Krovinių vežėjo atsakomybė priklausomai nuo transporto rūšies yra ribota. Jei krovinys pažeidžiamas ar prarandamas, dauguma atvejų, deja, pasibaigia nenumatytais klientų nuostoliais. Mes labai rekomenduojame pasinaudoti papildomomis krovinio apsaugomis ir kontroliuoti savo galimas žalas.

Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio draudimo kompanijomis, galime pasiūlyti itin konkurencingus draudimo tarifus ir įvairių krovinio apsaugų. Draudžiame visomis krovinių draudimo rūšimis (pagal A, B ir C draudimo apsaugos grupes).

Muitinės tarpininkų paslaugos

Užtikriname, kad sklandžiai atliksime visas muitinės procedūras. Siūlome pasinaudoti profesionaliomis mūsų muitinės tarpininkų paslaugomis ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje.

Rusijoje siūlome konkurencingus importo procedūrų sprendimus, fiskalinį atstovavimą galutiniams krovinio gavėjams. Tranzitiniams klientams teikiame prekių pardavimo ir muitinės procedūrų tvarkymo laisvuosiuose sandėliuose paslaugą.

Europos Sąjungoje registruotoms įmonės naudinga pasinaudoti fiskalinio agento paslaugomis importuojant krovinius Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje ir Latvijoje.

Atstovaujame klientams išimant prekių kilmės, fitosanitarinius ir kitus sertifikatus.

Muitinės sandėlių paslaugos

Klientams siūlome koncentruotis į savo pagrindinę veiklą, o logistiniais klausimais pasirūpins mūsų komanda.

Turime suformavę visavertį logistinių paslaugų paketą, kuris visiškai užtikrins krovinių aptarnavimo ir platinimo poreikius. Mes siūlome:

  • krovinių krovos ir sandėliavimo paslaugas;
  • krovinių rūšiavimą, atrinkimą ir siuntų formavimą;
  • krovinių perpakavimą, palečių formavimą;
  • akcizinių, prekių aprašų ir pan. lipdukų klijavimą;
  • akcizinių prekių apdorojimą;
  • skirtingo temperatūrinio režimo prekių laikymą;
  • prekių (mechanizmų ir pan.) dalinį surinkimą;
  • atliekų po prekių apdorojimo tvarkymą;
  • krovinių ir transporto priemonių svėrimą;
  • kitas paslaugas.
Projektiniai kroviniai

Profesionalus didelių matmenų ir (ar) svorio krovinių apdorojimas, gabenimas ir koordinavimas. Individualūs sprendimai siuntimo, tranzito ir paskirties šalyse. Įvairių transportavimo metodų ir priemonių taikymas.

Profesionalūs krovos ir tvirtinimo sprendimai.

Krovinių pervežimas geležinkelio ir automobilių transportu

Siekdami užtikrinti visavertį transporto paslaugų paketą, teikiame pervežimo paslaugas geležinkelio ir automobilių transportu. Organizuojame konteinerių pristatymą „Vikingo" ir „Merkurijaus" konteineriniais traukiniais geležinkelio linijomis į Baltarusiją, Rusiją ir Ukrainą.

Perkrauname ir gabename krovinius geležinkelio vagonais į NVS šalis.

Didžiulis žemės transporto vežėjų tinklas užtikrina greitą ir patikimą konteinerių / krovinių pristatymą laiku tiek Baltijos šalyse, tiek NVS kryptimi.Nekalbame apie siekius teikti geriausias paslaugas klientams – mes tiesiog tai darome kasdieną.